Echipele U7 (2010), U8 (2009), U9 (2008), U10 (2007), U11 (2006), U12 (2005) și U13 (2004) de la Celta Vigo Brașov au parte de adversari puternici la turneul Brașov Cup 2016, ce va avea loc de joi 18 august, până duminică, 21 august.


Iată grupele pentru fiecare categorie pentru echipele Celta Brașov:

Celta Vigo Brașov 2010 - Antrenor Liviu Negoiță

Grupa - Celta Vigo Brașov Black, Celta Vigo Brașov White, AS Didi Junior Iași, Kinder București, Luceafărul Cluj Albastru, Luceafărul Cluj Alb

Ceta Vigo Brașov 2009 - Antrenori Vasile Suciu și Alexandru Ioniță

Grupa A - Inițial București,  Celta Vigo Brașov White, Viitorul Argeș, AS Stars Brăila, FC Brașov 1
Grupa C - FC Oltul Făgăraș, FK Dunav Ruse 2 (Bulgaria), CSS Brașovia, AS Didi Junior Iași, Celta Vigo Brașov Black

Celta Vigo Brașov 2008 - Antrenor Alexandru Ioniță

Grupa B - FK Miercurea Ciuc, Junior Brașov, Viitorul Argeș, Oțelul Galați, Celta Vigo Brașov Black, Kinder București
Grupa C - AS Stars Brăila, ASC Corona Brașov 1, Juniorul București, FC Voluntari, Celta Vigo Brașov White, Real Junior Vaslui 2

Celta Vigo Brașov 2007 - Antrenor Ionuț Necula

Grupa A - Pro Team București, Juventus Colterm Timișoara, Real Junior Vaslui, Celta Vigo Brașov White, Viitorul Argeș
Grupa B - Kinder Brăila, CSM Focșani, Celta Vigo Brașov Black, Junior Galați, Inițial București

Celta Vigo Brașov 2006 - Antrenor Răzvan Focșeneanu

Grupa C - AS Stars Brăila, ASC Corona Brașov, Celta Vigo Brașov Black, FCM Dunărea Galați, CSS Giurgiu
Grupa D - Kinder Târgoviște, Decathlon Ploiești, Sepsi OSK Ploiești, Academia Gheorghe Hagi, Celta Vigo Brașov White

Celta Vigo Brașov 2005 - Antrenor Liviu Negoiță

Grupa B - FC Brașov 2, FC Dinamo București Roșu, Pro Team București Negru, FC Onești, Kinder Târgoviște, Celta Vigo Brașov Black
Grupa C - FC Brașov 1, FC Dinamo București Alb, CSM Oradea, Inițial București, Celta Vigo Brașov White, CSS Slatina

Celta Vigo Brașov 2004 - Antrenor Vasile Suciu

Grupa A - Celta Vigo Brașov Black, Sport Club Judeide (Israel), Pro Team București, CSS Chișinău (Rep. Moldova)

Partidele de la grupele 2010, 2009, 2008 și 2007 se vor desfășura pe Stadionul „Carpați”, iar meciurile de la 2006 sunt programate pe Stadionul „Metrom”. Grupa 2005 va avea jocuri pe Stadionul „Precizia-Săcele”, iar disputele de la 2004 sunt stabilite a avea loc pe terenul din Baza Sportivă „Brașovia”.

Pentru rezultate live, program jocuri și ale informații, vă rugăm intrați pe site-ul oficial al competiției, www.brasovcup.ro.

Go to top